ورود / ثبت نام

قوانین و مقررات

قوانین استفاده از خدمات سامانه سیب آنلاین

1. سیب آنلاین تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مغایر با هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربر مورد نظر خواهد شد.

2. استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

3. هنگام سفارش ، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

4. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیر واقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس،محدوده آدرس روی نقشه و شماره تماس به عهده کاربر است.

5. با وجود آن‌که تمام سعی سیب آنلاین برای ارائه بهتر سرویس و خدمات توسط شعب پیتزا سیب360 می باشد، سیب آنلاین در این زنجیره تنها نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بهینه و موثر میان مشتریان و شعب سیب 360 است و لذا مسئولیت کیفیت غذا و نحوه ارسال سفارش بر عهده شعب می باشد.

6. تمامی متن‌ها، طرح‌های گرافیکی و کدهای به کار گرفته شده در سیب آنلاین جزو اموال شرکت «سلامت یاران به طعم» محسوب شده و هرگونه کپی برداری، نشر، نمایش، بازسازی و انتقال آن به هر صورت بدون اجازه مالک ممنوع بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

7. اعتبارات اهدایی به مشتریان از جنس تخفیف بوده و بنابر سیاست های فروش مجموعه امکان تغییر ارزش آنها وجود دارد. لذا این اعتبارات حقی برای مشتری ایجاد نمی کنند