ورود ثبت نام

اخبار

فرستندگان هریک از این 5 عکس 200 هزار تومان سیب گیفت برای خرید از شعب پیتزا سیب اهدا خواهد شد. برندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت هدایای خود با دفتر مرکزی پیتزا سسیب 360 تماس بگیرند

مشاهده ...

در بهمن ماه 1396 یکی دیگر از شعبه های پیتزا سیب در مجیدیه جنوبی افتتاح می گردد. اهالی محترم مجیدیه، منتظر خبرهای خوب و زمان افتتاحیه ی این شعبه باشید تا بتوانید طعم بی نظیر پیتزا سیب را در یک فضای گرم و دوستداشتنی بچشید.

مشاهده ...

پوسترهای دهمین جشنواره مواد غذایی ارگانیک با لوگوی پیتزا سیب در جمع حامیان جشنواره از امروز در سطح شعب سیب توزیع خواهد شد.

مشاهده ...

مردم نازی آباد آذرماه امسال را با پیتزا سیب شروع کردند. هفته گذشته بیست و یکمین شعبه پیتزا سیب 360 در منطقه نازی آباد تهران افتتاح شد. افتتاح این شعبه قدم بزرگی بود در راستای یکی از اصلی پیتزا سیب که چشاندن طعم لذیذ پیتزاسیب به تمام مردم تهران و در مرحله بعد، ایران بود. شب افتتاحیه در خیابان اکبر مشهدی نازی آباد که یکی از خیابان های شلوغ و پر رفت و آمد این منطقه به شمار می رود، هر کس را می دیدی یا داشت از پیتزا سیب حرف میزد، یا تکه ای از پیتزاهای پذیرایی مراسم را به دهان می گذاشت یا به بادکنک های پیتزا سیب در دست بچه ها نگاه می کرد. اما چیزی که انرژی ما برای تکرار پروژه های اینچنینی را افزایش می داد، رضایت و شادی مردم از ورود پیتزا سیب به منطقه بود. این مراسم مهمانان ویژه ای هم داشت. تعدادی از کودکان کار که به کار در کوره های آجرپزی شمس آباد مشغول می باشند، در این مراسم مهمان پیتزا سیب بودند. لحظات شادی را گذراندند. پیتزای لذیذ خوردند، جایزه گرفتند و حتی دست به پخت پیتزای خودشان زدند و شبی به یادماندنی را در پیتزا سیب نازی آباد گذراندند. مهمان عزبزدیگری که در این مراسم در کت=نار ما بود کاظم عقلمند، دوست قدیمی پیتزا سیب و دوقلوهای دوست داشتنیش بودند. هم اکنون پیتزا سیب 360 نازی آباد در خیابان اکبر مشهدی پلاک 161 پذیرای دوستان عزیز می باشد. امیدواریم با افتتاح هر شعبه جدید توانایی بیشتری در جلب رضایت و اعتماد مشتریانمان کسب نماییم.  

مشاهده ...

تماشای خوشحالی کودکان هنگام خوردن یک غذای خوشمزه، هم برای خانواده‌های آنها و هم برای مجموعه‌ی سیب ۳۶۰ لذت بخش است؛ اما  سلامت کودکان دغدغه‌ی اصلی خانواده‌ها و سیب ۳۶۰ است. به همین دلیل متخصصین تغذیه و تیم فنی سیب ۳۶۰ تصمیم به تهیه‌ی پیتزا با فرمولی خاص گرفتند که کالری پایین و ارزش غذایی بالایی داشته باشد. سیب زمینی سرخ شده و آبمیوه‌ی طبیعی بدون مواد نگهدارنده مکمل‌های غذایی این بسته هستند. همچنین برای تشویق بچه‌هایی که غذای خود را کامل نمی‌خوردند، جایزه‌های جذاب و با کیفیتی به این بسته‌ها اضافه شد. بسته‌ی هیجان انگیز غذای کودک سیب با ظاهری جذاب و کیفیتی بالا روز شنبه 13 آبان به مناسبت روز دانش آموز در جشنی با شکوه و به یادماندنی  در شعبه پونک پیتزا سیب رونمایی شد. در این جشن برنامه های متنوعی از جمله موزیک و بازی و شعبده بازی برای کودکان ترتیب داده شده بود. بزرگترها هم از شادی بچه ها و کیفیت و جذابیت بسته های غذا به وجد آمده بودند و شبی به یادماندنی را در مجموعه سیب سپری کردند.

مشاهده ...

به فرستندگان هریک از این 5 عکس 200 هزار تومان سیب گیفت برای خرید از شعب پیتزا سیب اهدا خواهد شد. برندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت هدایای خود با دفتر مرکزی پیتزا سسیب 360 تماس بگیرند.  

مشاهده ...