ورود ثبت نام

اخبار

این روزا کل دنیا حال و هوای مسابقات جام جهانی فوتبال رو دارد ... مجموعه پیتزا سیب 360 هم برای این 1 ماه کلی خبرای باحال و هیجان انگیز در نظر گرفته که یکی از آن ها پیش بینی مسابقات جام جهانی به همراه جایزه هست ! از سه‌شنبه 22 خرداد، پیش بینی ها روی سایت فعال شده اند و شما میتوانید از سایت به صفحه مخصوص پیش بینی مسابقات جام جهانی مراجعه کرده و بازی ها را پیش بینی کنید و اگر پیش بینی شما درست باشد، یک پیتزا مهمان #پیتزا_سیب_360 خواهید بود ! امکان پیش بینی هر بازی 2 روز قبل از بازی تا زمان شروع مسابقه فعال خواهد بود.

مشاهده ...

در روز عید مبعث، یکی دیگر از شعبه های پیتزا سیب 360، در خیابان ستارخان افتتاح خواهد شد. اهالی محترم ستارخان که هم اکنون از شعبه ستارخان سفارش می‌دهید! روز شنبه 25 فروردین 1397 مصادف با عید مبعث، در  افتتاحیه ی شعبه ستارخان منتظر حضور گرمتان هستیم تا  طعم بی نظیر پیتزا سیب را در یک فضای گرم و دوستداشتنی تجربه کنید.

مشاهده ...

پیتزا سیب 360 شعبه مجیدیه تهران ششم اسفندماه با حضور پیشکسوتان فوتبال ایران افتتاح شد. در این مراسم ادموند بزیک، فرد ملکیان، سامسون پطروسیان، ماسیس هاکوپیان و وازگن صفریان پیشکسوتان سرشناس و ملی پوشان قدیمی ارمنی با ما همراه بودند. همچنین هویک میناسیان پژوهشگر و نویسنده هم در جمع ما حضور داشتند. آتش بازی و تست پیتزا و ساختن فضایی شاد درکنار مهمانان عزیز مراسم توانست شبی به یادماندنی برای اهالی محله مجیدیه بویژه ارامنه و فوتبالدوستان رقم بزند. امیدواریم شعبه مجیدیه هم بتواند مانند سایر شعبه های سیب فضایی صمیمی و آرام برای اهالی محله داشته باشد.    

مشاهده ...

فرستندگان هریک از این 5 عکس 200 هزار تومان سیب گیفت برای خرید از شعب پیتزا سیب اهدا خواهد شد. برندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت هدایای خود با دفتر مرکزی پیتزا سسیب 360 تماس بگیرند

مشاهده ...

در بهمن ماه 1396 یکی دیگر از شعبه های پیتزا سیب در مجیدیه جنوبی افتتاح می گردد. اهالی محترم مجیدیه، منتظر خبرهای خوب و زمان افتتاحیه ی این شعبه باشید تا بتوانید طعم بی نظیر پیتزا سیب را در یک فضای گرم و دوستداشتنی بچشید.

مشاهده ...

پوسترهای دهمین جشنواره مواد غذایی ارگانیک با لوگوی پیتزا سیب در جمع حامیان جشنواره از امروز در سطح شعب سیب توزیع خواهد شد.

مشاهده ...