ورود ثبت نام

اخبار

افتتاحیه گلشهر اولین ورود پیتزا سیب 360 به شهر کرج در تاریخ 1395/02/25 بود. که بعدها با نیاز به گسترش شعبه به مکان کنونی در بلوار ماهان جهانشهر منتقل یافت. اینبار دومین حضور مجموعه در تاریخ  1397/07/17 در عظیمیه کرج بود. و بالاخره در تاریخ  1397/12/12 میان جمع  میهمانان عزیز و اهالی محترم محله گلشهر، سومین شعبه شهر کرج نیز افتتاح گردید. همکاران ما از روزها قبل در تکاپوی برگزاری این جشن بوده اند. از اینکه با حضور گرمتان ما را یاری کردید سپاسگذاریم .   کرج از دیرباز تا کنون آثار تاریخی بازمانده از زمان هخامنشیان ، اشکانیان و ساسانیان نشان دهنده فرهنگ و تمدن قدیمی  در کوهپایه های جنوبی رشته کوه های البزر است . این شهر برای قرار گرفتن در تقسیمات استانی و کشوری دستخوش تغییر و تحولاتی بسیاری گردیده است. چنانکه مدتی جزء مازندران و زمانی بخشی از ری بوده‌است و گاهی از روستاها طالقان یا شهرستانک محسوب می‌شده‌ است. در سال ۱۳۸۹ خورشیدی پس از تصویب مجلس شورای اسلامی، شهر کرج به همراه ۳ شهرستان دیگر در قالب استان البرز جای گرفت.   مجموعه پیتزا سیب در کلان شهر کرج قدمت شهر نشان دهنده مطلوب بودن موقعیت جغرافیایی و  آب و هوا است . نزدیک بودن کرج به پایتخت، همچنین وجود مراکز و شهرک های صنعتی در گسترش و افزایش جمعیت سهم بسزایی داشته است. جمعیت پویا و جوان شهر نیازهای جدیدی را بهمراه داشته ، از این رو  رستوران ها و مراکز تفریحی رو به افزایش و گسترش میباشد. حضور پر رنگ مجموعه پیتزا سیب 360 در شهر کرج نشان دهنده علاقه شهروندان به این مجموعه و علاقه مجموعه به این شهر زیبا و جوان میباشد.   لحظات ماندگار ثبت شده از نگاه دوربین  

مشاهده ...

افتتاحیه شعبه یزد با برگزاری جشن افتتاحیه در تاریخ چهارشنبه 10/11/97  در میان جمعی از  مهمانان و مردم عزیز شهر یزد ، پیتزا سیب 360 بصورت رسمی فعالیت خود را در سایر استان ها آغاز کرد. گذری بر پیشینه شهر يزد واژه اي باستاني است كه ريشه در "يشت" (Yast) يا "يزت" (Yazt) و "يسن" (Yasn) به معناي ستايش، نيايش، پرستش، ايزد و ... دارد. شهر زیبا و باستانی با جمعیت حدود  1،138،533 جز کلان شهر های ایران محسوب میگردد که در میان رشته‌های شیرکوه و  خرانق در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته ‌است. شهر یزد به دلیل معماری تاریخی ارزشمند و بافت سنتی دست نخورده‌اش در ۱۸ تیرماه سال ۱۳۹۶ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. بافت سنتی و آثار باستانی و بناهای تاریخی  متعدد موجب گردیده که  شهر سالیانه پذیرای تعداد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی باشد. مردم یزد به زبان پارسی رایج با لهجه یزدی سخن می‌گویند و بسیاری از واژه‌ها و ترکیبات زیبای پارسی را در گویش خود حفظ کرده‌اند. شعبه پیتزا سیب 360 شهر یزد پس از مشخص شدن موقعیت مناسب شعبه عملیات بازسازی و دکوراسیون از آذر ماه شروع گردید. همزمان آموزش و استاندارد سازی  آغاز و  از ابتدای بهمن ماه همکاران ما خدمت رسانی  به مردم عزیز شهر یزد را شروع کردند. مانند همیشه تیم برگزاری افتتاحیه در صدد تدارک برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم شدند. همانگونه که انتظار می رفت مراسم افتتاحیه در میان استقبال گرم مردم یزد و در کنار مهمانان عزیز شب بیادماندی  ای را رقم زد.       همکاران عزیز ما  در آشپزخانه و در  پشت صحنه قبل از برگزاری مراسم افتتاحیه     معرفی محصولات  و ارائه سمپل در شب افتتاحیه           بردین ربان افتتاحیه شعبه توسط آقایان عظیمی ، سالاری و فلاطونیان رئیس دیوان محاسبات یزد

مشاهده ...

این روزا همه مون حال و هوای بازی های جام ملت های آسیا رو داریم و کلی هیجان داریم که تیم ملی کشورمون قهرمان این دوره از بازی ها بشه. ما هم در پیتزا سیب 360 هم از این حال و هوا دور نمونده و برای این بازی ها، مسابقه پیش‌بینی در نظر گرفتیم. که میتوانید از طریق منوی بالای سایت به بخش «پیش‌بینی مسابقات جام ملت های آسیا 2019» مراجعه کنید و پیش‌بینی خودتون رو از هر بازی ثبت کنید. قرعه‌کشی مسابقه پیش‌بینی بازی ایران – یمن هم انجام شد و برنده خوش‌شانس این بازی جناب آقای «محمد شمس» هستند که بهشون تبریک میگیم و امیدواریم در تمامی مراحل زندگیشون همیشه برنده باشند !

مشاهده ...

این روزا همه مون حال و هوای بازی های جام ملت های آسیا رو داریم و کلی هیجان داریم که تیم ملی کشورمون قهرمان این دوره از بازی ها بشه. ما هم در پیتزا سیب 360 از این حال و هوا دور نمونده و برای این بازی ها، مسابقه پیش‌بینی در نظر گرفتیم که میتوانید از طریق منوی بالای سایت به بخش «پیش‌بینی مسابقات جام ملت های آسیا 2019» مراجعه کنید و پیش‌بینی خودتون رو از هر بازی ثبت کنید. قرعه‌کشی مسابقه پیش‌بینی بازی ایران – عمان هم انجام شد و برنده خوش‌شانس این بازی جناب آقای «محمد گلرخ» هستند که بهشون تبریک میگیم و امیدواریم در تمامی مراحل زندگیشون همیشه برنده باشند !

مشاهده ...

این روزا همه مون حال و هوای بازی های جام ملت های آسیا رو داریم و کلی هیجان داریم که تیم ملی کشورمون قهرمان این دوره از بازی ها بشه. ما هم در پیتزا سیب 360 از این حال و هوا دور نمونده و برای این بازی ها، مسابقه پیش‌بینی در نظر گرفتیم که میتوانید از طریق منوی بالای سایت به بخش «پیش‌بینی مسابقات جام ملت های آسیا 2019» مراجعه کنید و پیش‌بینی خودتون رو از هر بازی ثبت کنید. قرعه‌کشی مسابقه پیش‌بینی بازی ایران – عراق هم انجام شد و برنده خوش‌شانس این بازی جناب آقای «حسین نوری» هستند که بهشون تبریک میگیم و امیدواریم در تمامی مراحل زندگیشون همیشه برنده باشند !

مشاهده ...

این روزا همه مون حال و هوای بازی های جام ملت های آسیا رو داریم و کلی هیجان داریم که تیم ملی کشورمون قهرمان این دوره از بازی ها بشه. ما هم در پیتزا سیب 360  از این حال و هوا دور نمونده و برای این بازی ها، مسابقه پیش‌بینی در نظر گرفتیم که میتوانید از طریق منوی بالای سایت به بخش «پیش‌بینی مسابقات جام ملت های آسیا 2019» مراجعه کنید و پیش‌بینی خودتون رو از هر بازی ثبت کنید. قرعه‌کشی مسابقه پیش‌بینی بازی ایران –ویتنام هم انجام شد و برنده خوش‌شانس این بازی جناب آقای «مهرداد نکپور» هستند که بهشون تبریک میگیم و امیدواریم در تمامی مراحل زندگیشون همیشه برنده باشند !

مشاهده ...

این روزا همه مون حال و هوای بازی های جام ملت های آسیا رو داریم و کلی هیجان داریم که تیم ملی کشورمون قهرمان این دوره از بازی ها بشه. ما هم پیتزا سیب 360 از این حال و هوا دور نمونده و برای این بازی ها، مسابقه پیش‌بینی در نظر گرفتیم که میتوانید از طریق منوی بالای سایت به بخش «پیش‌بینی مسابقات جام ملت های آسیا 2019» مراجعه کنید و پیش‌بینی خودتون رو از هر بازی ثبت کنید. قرعه‌کشی مسابقه پیش‌بینی بازی ایران – یمن هم انجام شد و برنده خوش‌شانس این بازی جناب آقای «رضا عرب لاریمی» هستند که بهشون تبریک میگیم و امیدواریم در تمامی مراحل زندگیشون همیشه برنده باشند !    

مشاهده ...