ورود ثبت نام

اخبار

پائولو دی کانیو سرمربی تیم فوتبال سویندون (یکی از تیم‌های دسته یک لیگ فوتبال انگلستان) برای تشکر از افراد داوطلبی که به پاک کردن زمین از برف کمک کرده بودند، پیتزا خرید. باشگاه سویندون روز جمعه از هواداران این تیم برای تمیز کردن زمین پوشیده از برف این تیم کمک خواسته بود. پس از این درخواست در حدود ۲۰۰ نفر از هواداران باشگاه به همراه پائلو دی کانیو سرمربی و دستیارانش برای پاک کردن برف و آماده سازی زمین برای بازی پیش روی این تیم دست به کار شدند. دی کانیو درباره این موضوع گفت: "مدیریت این وضعیت کار ساده ای نبود، این یک موقعیت اورژانسی بود." "وقتی ما تصمیم گرفتیم که برای تشکر از این افراد، پیتزا سفارش بدهیم در حدود ۶۰ نفر این جا بودند ولی بعد به ۲۰۰ نفر افزایش پیدا کردند" بازی این تیم دسته اولی لیگ انگلستان یکی از شش بازی بود که برگزار شد، سایر دیدارهای این لیگ به دلیل بارش برف سنگین به تعویق افتاد. سرمربی ایتالیایی سویندون گفت: "همه فکر می کردند که بازی ما هم به تعویق خواهد افتاد اما من مطمئن بود ما همه کارها را انجام می دهیم." او درباره مشارکت هوادران این تیم گفت: "لحظه های هیجان انگیزی بود. شما می توانستید بچه ها و پدران کنجکاو را که به قصد کمک به تیم به اینجا آمده بودند را ببنید." برف سنگین در بریتانیا باعث به تعویق افتادن بسیاری از مسابقات ورزشی شده است. پائلو دی کانیو مهاجم پیشین تیم‌های لاتزیو، یونتووس، ناپولی، سلتیک اسکاتلند، شفلید ونزدی، وستهم و چارلتون بوده است. دوران فوتبال او با حاشیه‌های فراوانی همراه بود. در یکی از مهمترین رخ داد‌های دوران ورزشی‌اش در سال ۱۹۹۸ او به دلیل هل دادن داور، از حضور در یازده بازی محروم شد اما در سال ۲۰۰۱ به خاطر حرکت جوانمردانه پس از مصدومیت دروازبان تیم حریف برنده جایزه جوانمردانه فیفا شد. او در سال ۲۰۰۸ و در ۴۰ سالگی از فوتبال خداحافظی کرد و سه سال بعد به‌عنوان سرمربی تیم دسته یکی سویندون انتخاب شد. منبع

مشاهده ...

یکی از مشهورترین زوج های نیویورک (بیل و هیلاری کلینتون) به تازگی قدم در راه کمک به کارمندان مراقبت های بهداشتی ایالت خود در جریان بحران کرونا ویروس برداشته‌اند. به گفته سخنگوی كلینتون، عصر چهارشنبه، كلینتون ها 400 عدد پیتزا را به بیمارستان های منطقه وستچستر ارسال کردند این کمک‌ها با پیام "به عنوان یك هدیه كوچک برای قدردانی از هر کاری كه متخصصان پزشکی برای اجتماعات خود انجام می دهند" ارسال شدند.

مشاهده ...

          کمپبن بزرگ #بهارسیب پیتزا سیب 360 از اول اسفند ماه سال 1398 لغایت 13 فروردین 1399  

مشاهده ...

زن، زیباترین و ارزشمندترین شعر دنیاست که سرودنش به زندگی، رنگی تازه می‌بخشد.   به مناسبت روز زن و در راستای گرامیداشت تلاش بی‌دریغ بانوان، شنبه مورخ 26 بهمن ماه، مراسمی با حضور مدیران ارشد در دفتر مرکزی پیتزا سیب 360 برگزار شد. در این مراسم، مهندس حمید رضوی زاده، بنیانگذار و مدیر‌عامل مجموعه، ضمن تقدیر از نقش پررنگ و ثمربخش بانوان در رشد و توسعه کسب وکار پیتزا سیب 360، تکیه بر منابع انسانی پویا و فعال، چه زن و چه مرد را رمز ماندگاری هر کسب و کار موفقی دانستند. در پایان، با اعطای هدایایی، از بانوان مجموعه تقدیر شد.

مشاهده ...

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیب 360 در شب یلدا، آخرین شب پاییز، شبی که همه چیز را می‌سپاریم به زمستان، در شبی که یک دقیقه بیشتر همدیگر را می‌توانیم ببینیم در دفترمرکزی پیتزا سیب 360 مراسم بزرگی با حضور تمامی مدیران و کارکنان مجموعه برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای قشقایی مدیر مارکتینگ مجموعه در ابتدا برنامه با عرض خیرمقدم به حضار و مدعوین، مراسم را شروع کرده و سپس ابیاتی چند از خواجه حافظ شیرازی را قرائت کردند. قسمت تفریحی این مراسم شامل قرعه کشی و پاسخ به سوالات منتخب و جذابی بود که با استقبال بسیار زیاد مدعوین صورت گرفت. سید حمید رضوی زاده مدیرعامل مجموعه به تفضیل به بیان نکاتی در خصوص اصول و روش های زندگی صحیح و همچنین بکارگیری مولفه های درست در حرفه و کار پرداخت. همچنین به قید قرعه به 5 نفر مبالغی به عنوان هدیه اهدا گردید. این برنامه با هدف پاسداشت میراث کهن و پاسبانی آداب و رسوم ایرانیان برگزار گردید. در انتهای برنامه با حضور تمامی همکاران مجموعه سیب 360 عکس یادگاری ثبت گردید.

مشاهده ...

به گزارش روابط عمومی پیتزا سیب 360، مراسم قرعه کشی کمپین بزرگ سیب 360 در تاریخ 11ام آذر ماه سال 1398 در محل دفتر مرکزی مجموعه سیب 360 با حضور مدیریت و همچنین تمامی همکاران مجموعه برگزار گردید. گفتنی است زمان کمپین بزرگ سیب 360 از تاریخ 19ام آبان ماه لغایت 26ام آبان بود که بدلیل استقبال بی سابقه مشتریان تا تاریخ 9ام آذر ماه تمدید شد.  این کمپین در اینستاگرام و با شعار "من پیتزا سیب 360 را پیشنهاد می کنم" با موفقیت برگزار شد. پس از قرعه کشی در مراسم روز دوشنبه تعداد 16 نفر از برندگان مشخص شدند که با تمام آنها ارتباط گرفته شد و به ترتیب جوایز به آنها تقدیم شد. برای مشاهده ویدئو کامل مراسم قرعه کشی اینجا کلیک کنید.

مشاهده ...

کمپین بزرگ مجموعه سیب 360 از تاریخ 19 ام آبان ماه سال 1398  شروع شد که از همان ساعات ابتدایی کمپین با استقبال بی سابقه طرفداران پیتزا سیب 360 مواجه شد. شعار کمپین "من پیتزا سیب 360 را پیشنهاد می کنم" بود که هدف شعار کمپین بر معرفی برند پیتزا سیب 360 از طریق طرفداران خود به مخاطبین و فالوور های آنها استوار بود. در این کمپین تبلیغاتی از بستر وبسایت پرس لاین برای ثبت نام مخاطبان استفاده گردید که عدد 1404 نفر بازدید ثبت شد که به نوبه خود رکورد بسیار بالایی به حاسب می آید. میانگین 1200 نفر فالوور برای کل فالوورها در نظر گرفته شد که به این معنی است که در حداقل حدود 1684800 نفر پوستر و شعار این کمپین را دیده اند. در تاریخ 11ام  آذرماه سال 1398 قرعه کشی انجام شد و جوایز به برنده های عزیز تقدیم شد.

مشاهده ...