اخبار

اخبار

در روز عید مبعث، یکی دیگر از شعبه های پیتزا سیب 360، در خیابان ستارخان افتتاح خواهد شد. اهالی محترم ستارخان که هم اکنون از شعبه ستارخان سفارش می‌دهید! روز شنبه 25 فروردین 1397 مصادف با عید مبعث، در  افتتاحیه ی شعبه ستارخان منتظر حضور گرمتان هستیم تا  طعم بی نظیر پیتزا سیب را در یک فضای گرم و دوستداشتنی تجربه کنید.

مشاهده ...

پیتزا سیب 360 شعبه مجیدیه تهران ششم اسفندماه با حضور پیشکسوتان فوتبال ایران افتتاح شد. در این مراسم ادموند بزیک، فرد ملکیان، سامسون پطروسیان، ماسیس هاکوپیان و وازگن صفریان پیشکسوتان سرشناس و ملی پوشان قدیمی ارمنی با ما همراه بودند. همچنین هویک میناسیان پژوهشگر و نویسنده هم در جمع ما حضور داشتند. آتش بازی و تست پیتزا و ساختن فضایی شاد درکنار مهمانان عزیز مراسم توانست شبی به یادماندنی برای اهالی محله مجیدیه بویژه ارامنه و فوتبالدوستان رقم بزند. امیدواریم شعبه مجیدیه هم بتواند مانند سایر شعبه های سیب فضایی صمیمی و آرام برای اهالی محله داشته باشد.    

مشاهده ...

فرستندگان هریک از این 5 عکس 200 هزار تومان سیب گیفت برای خرید از شعب پیتزا سیب اهدا خواهد شد. برندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت هدایای خود با دفتر مرکزی پیتزا سسیب 360 تماس بگیرند

مشاهده ...

در بهمن ماه 1396 یکی دیگر از شعبه های پیتزا سیب در مجیدیه جنوبی افتتاح می گردد. اهالی محترم مجیدیه، منتظر خبرهای خوب و زمان افتتاحیه ی این شعبه باشید تا بتوانید طعم بی نظیر پیتزا سیب را در یک فضای گرم و دوستداشتنی بچشید.

مشاهده ...

پوسترهای دهمین جشنواره مواد غذایی ارگانیک با لوگوی پیتزا سیب در جمع حامیان جشنواره از امروز در سطح شعب سیب توزیع خواهد شد.

مشاهده ...

مردم نازی آباد آذرماه امسال را با پیتزا سیب شروع کردند. هفته گذشته بیست و یکمین شعبه پیتزا سیب 360 در منطقه نازی آباد تهران افتتاح شد. افتتاح این شعبه قدم بزرگی بود در راستای یکی از اصلی پیتزا سیب که چشاندن طعم لذیذ پیتزاسیب به تمام مردم تهران و در مرحله بعد، ایران بود. شب افتتاحیه در خیابان اکبر مشهدی نازی آباد که یکی از خیابان های شلوغ و پر رفت و آمد این منطقه به شمار می رود، هر کس را می دیدی یا داشت از پیتزا سیب حرف میزد، یا تکه ای از پیتزاهای پذیرایی مراسم را به دهان می گذاشت یا به بادکنک های پیتزا سیب در دست بچه ها نگاه می کرد. اما چیزی که انرژی ما برای تکرار پروژه های اینچنینی را افزایش می داد، رضایت و شادی مردم از ورود پیتزا سیب به منطقه بود. این مراسم مهمانان ویژه ای هم داشت. تعدادی از کودکان کار که به کار در کوره های آجرپزی شمس آباد مشغول می باشند، در این مراسم مهمان پیتزا سیب بودند. لحظات شادی را گذراندند. پیتزای لذیذ خوردند، جایزه گرفتند و حتی دست به پخت پیتزای خودشان زدند و شبی به یادماندنی را در پیتزا سیب نازی آباد گذراندند. مهمان عزبزدیگری که در این مراسم در کت=نار ما بود کاظم عقلمند، دوست قدیمی پیتزا سیب و دوقلوهای دوست داشتنیش بودند. هم اکنون پیتزا سیب 360 نازی آباد در خیابان اکبر مشهدی پلاک 161 پذیرای دوستان عزیز می باشد. امیدواریم با افتتاح هر شعبه جدید توانایی بیشتری در جلب رضایت و اعتماد مشتریانمان کسب نماییم.  

مشاهده ...