اخبار

اخبار

تماشای خوشحالی کودکان هنگام خوردن یک غذای خوشمزه، هم برای خانواده‌های آنها و هم برای مجموعه‌ی سیب ۳۶۰ لذت بخش است؛ اما  سلامت کودکان دغدغه‌ی اصلی خانواده‌ها و سیب ۳۶۰ است. به همین دلیل متخصصین تغذیه و تیم فنی سیب ۳۶۰ تصمیم به تهیه‌ی پیتزا با فرمولی خاص گرفتند که کالری پایین و ارزش غذایی بالایی داشته باشد. سیب زمینی سرخ شده و آبمیوه‌ی طبیعی بدون مواد نگهدارنده مکمل‌های غذایی این بسته هستند. همچنین برای تشویق بچه‌هایی که غذای خود را کامل نمی‌خوردند، جایزه‌های جذاب و با کیفیتی به این بسته‌ها اضافه شد. بسته‌ی هیجان انگیز غذای کودک سیب با ظاهری جذاب و کیفیتی بالا روز شنبه 13 آبان به مناسبت روز دانش آموز در جشنی با شکوه و به یادماندنی  در شعبه پونک پیتزا سیب رونمایی شد. در این جشن برنامه های متنوعی از جمله موزیک و بازی و شعبده بازی برای کودکان ترتیب داده شده بود. بزرگترها هم از شادی بچه ها و کیفیت و جذابیت بسته های غذا به وجد آمده بودند و شبی به یادماندنی را در مجموعه سیب سپری کردند.

مشاهده ...

به فرستندگان هریک از این 5 عکس 200 هزار تومان سیب گیفت برای خرید از شعب پیتزا سیب اهدا خواهد شد. برندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت هدایای خود با دفتر مرکزی پیتزا سسیب 360 تماس بگیرند.  

مشاهده ...

به فرستندگان هریک از این 5 عکس 200 هزار تومان سیب گیفت برای خرید از شعب پیتزا سیب اهدا خواهد شد. برندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت هدایای خود با دفتر مرکزی پیتزا سسیب 360 تماس بگیرند.   mohsen.feiz@, good_servant_@, banoye_mehr_mahi@, aliamini74@, aliikabiri@

مشاهده ...

مسابقه عکاسی #بگوسیب را همه پیتزا سیبی ها می شناسند. برای پیوستن به کمپین بزرگ #بگوسیب کافی ست با پیتزا سیب عکس بگیرید و برای صفحه اینستاگرام ما ارسال کنید. عکس های منتشر شده، نیمه هر ماه بازبینی می شوند و طبق شش استاندارد امتیاز می گیرند. پانزدهم هر ماه به 5 نفر که بالاترین امتیاز را کسب کرده اند هرکدام 200هزار تومان سیب گیفت اهدا می شود. باتوجه به استقبال گرم شما از شرکت در این کمپین تصمیم گرفتیم به جای روزی یک عکس هر روز دو عکس منتشر  کنیم. اما باز هم عکس های سیب دوستان خیلی بیشتر از نوبت های انتشار ما بود و تصاویر ارسالی بسیاری از دوستان ذخیره شد که در دوره بعد منتشر شود.               شاخص های کسب امتیاز در مسابقه #بگوسیب : تعداد لایک ها تعداد کامنت ها تعداد تگ ها تعداد فالوئرها تعداد افراد حاضر در عکس کیفیت عکس* *واحد سنجش کیفیت  عکس علاوه بر هنر عکاسی شما و وضوح تصویر، به حضور المان های پیتزا سیب و خود مشتریان در عکس هم توجه می کند.عکسی که شخص و نشانه ای از پیتزا سیب در آن حضور نداشته باشد در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.  

مشاهده ...

این روزها اگر در خیابان شریعتی حوالی حسینیه ارشاد قدم زده باشید حتما با حضور بنفش رنگ پیتزا سیب360، درست روبه روی گنبد آبی رنگ مسجد قبا برخورد کرده اید! اگر شما هم مثل خیلی از رهگذرانی که ما دیدیم از کسی پرسیده اید که آیا این پیتزا سیب شعبه همان پیتزا سیب 360 معروف است یا خیر، باید بگوییم درست حدس زده اید! اینجا همان پیتزا سیب خودتان است. مراسم افتتاحیه پیتزا سیب360 شعبه میرداماد روز شنبه 21 مردادماه برگزار شد. شعبه میرداماد به عنوان بیستمین عضو خانواده بزرگ سیب 360 با یک دنیا انگیزه و انرژی، خدمت رسانی به شهروندان تهرانی را آغاز نموده است امیدواریم شریک خوبی برای شادی هایتان باشیم

مشاهده ...

یکی از دغدغه های همیشگی پیتزا سیب اهمیت به اصول و قواعد کارامد در دنیای مدرن و در هم شکستن قواعد پیچیده و ناکارآمد بوده است. تمام بخش های مجموعه سیب 360 از دفتر مرکزی تا شعبه ها همواره رعایت اصول ساده اما مهم را که شرط اولیه حضور در مجموعه است سرلوحه کار خود قرار می دهند. افتخار می کنیم که با اجرای همین دستورالعمل و پیاده سازی روش های استاندارد بین المللی با دقت فراوان، موفق به کسب گواهینامه های " ISO9001"، "ISO22000"، "HACCP" و "حلال"، شدیم. امیدواریم بتوانیم با پایداری در حفظ و ارتقای کیفیت محصولات و خدمات خود بتوانیم اطمینان و علاقه مشتریان را به عنوان ارزشمندترین گواهینامه همواره همراه خود داشته باشیم.

مشاهده ...