درباره ما

درباره سیب

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :
درباره ما

مجموعه رستوران های زنجیره ای پیتزا سیب 360 که از سال 1391 در تهران آغاز به کار کرد، با بیش از 20 شعبه در تهران و حومه به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه رستوران های زنجیره ای در حوزه پیتزا به فعالیت خود ادامه می دهد. برند سیب با پیروی از شعار تجلی مهندسی صنایع غذایی در هنر آشپزی توانسته به نامی ماندگار در ذهن مردم تهران و حومه تبدیل شود.

برند سیب فعالیت خود را از یک هسته خانوادگی آغاز نمود. سید مهدی رضوی زاده به عنوان عضو هیئت مدیره و پدر خانواده، با حمایت همه جانبه از خانواده خود زمینه رشد و گسترش مجموعه را در این سال ها فراهم ساخته است.

پیتزا سیب برای سلیقه و سلامت مشتری ایرانی ارزش بسیاری قائل است و بر استفاده از مواد اولیه استاندارد و به حداقل رساندن استفاده از سوسیس و کالباس و سایر گوشت های فرآوری شده تاکید بالایی دارد. منوی سیب همواره با تنوع بالا و نوآوری فصلی مورد توجه مشتریان قرار داشته است. پیتزا‌های آمریکایی با ظاهر متفاوت مثلثی شکل، پیتزاهای ایتالیایی، انواع سالاد و ساندویچ های سیب همواره طرفداران ویژه ای دارند. پیتزا سیب برای خدمت رسانی با کیفیت به مشتریان خود، هیچ حد و مرزی ندارد. این مجموعه از مراکز شلوغ خرید گرفته تا مغازه‌های محلی، مناطق لوکس تا مناطق عادی مرکز شهر و حتی از تهران تا شهرستان‌ها، امکان سرویس‌دهی دارد

چشم‌انداز
پیتزا سیب محبوب‌ترین برند پیتزای ایرانی تا سال ١٤١٤:
پیتزا سیب 360 به لطف آموزش استاندارد و مهندسی صنایع غذایی منحصربه‌فرد، اهمیت به تنوع و نوآوری،حفظ طعم واحد در تمامی شعبات، استفاده از نیروهای متخصص در هسته مرکزی، افزایش بهره‌وری نیروی کار  و ارزش گذاری برای مشتری، امکان تحقق این هدف را برای خود میسر ساخته است.

 

اهداف

ما به عنوان برندی با کیفیت و اقتصادی، به ایجاد فضایی شاد و سالم برای تفریح خانواده های ایرانی می اندیشیم.

 

ماموریت ما

پیتزا سیب خود را موظف به ارائه خدمات یکپارچه با حفظ استانداردهای مشخص در زمینه بهداشت، ارتباط با مشتری و شکل و طعم غذا می داند. در عین حال با ساده سازی روند تولید و تدوین استانداردهای آموزشی در تمام شعب، به عنوان کارآفرینی که نیروهای ساده را در کوتاهترین مدت به نیروهای متخصص تبدیل می کند به فعالیت می پردازیم.

پیتزا سیب 360 انواع پیتزا، ساندویچ ، سالاد و پیش غذا را با رعایت استانداردها و اصول بهداشتی طبق دستورالعمل های ویژه پخت و ارائه محصول به مشتریان عرضه می دارد.