ورود ثبت نام

شروع کمپین یک وعده به سلامت

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

کمپین یک وعده به سلامت

 

 

مجموعه رستوران های زنجیره ای پیتزا سیب 360 در جهت حفظ و صیانت از سلامتی مشتریان ارزشمند خود کمپینی با همین مضمون و با شعار "یک وعده به سلامت" را برنامه ریزی و از ابتدای مهر ماه سال جاری در کلیه شعب  خود اجرا کرده است.

هدف اصلی از برگزاری این رویدار در سراسر شعب انتقال پیام مهم در راستای پیشگیری از شیوع بیماری و ویروس همه گیری کرونا می باشد با این توضیح که کلیه محصولات ما اعم از پیتزا ها، ساندویچ ها و برگرها پس از پخت و آماده سازی در فر، بدون دخالت مستقیم دست بسته بندی شده و برای مشتریان عزیز ارسال میگردند.

استفاده از برچسب "بسته بندی شده | بلافاصله بعد از پخت | بدون دخالت دست" جهت بسته بندی ضامن سلامتی بیشتر و رعایت دقیق تر دستورالعمل های بهداشتی محصولات پیتزا سیب 360 است.

از ارکان مهم دیگر این کمپین سلامت محور، رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا در داخل شعب و سیستم تامین مواد اولیه و محصولات ما می باشد.

در کلام آخر این کمپین در تلاش است تا با تمامی ابزارهای در دست، این اطمینان را به مخاطبین گرانقدر منتقل نماید تا محصولات پیتزا سیب 360 از ابتدای فرآیند آماده سازی و تهیه تا پخت، بسته بندی و ارسال به سوی مشتریان به‌گونه‌ای باشد که مشتریان بدون دغدغه از اپیدمی بیماری کووید 19 محصولات را سفارش و با لذت میل نمایند.

1399/07/10
بازگشت به لیست اخبار
لطفا در صورت تمایل به ثبت نظر ابتدا وارد خود شوید.