ورود ثبت نام

افتتاحیه شعبه گلشهر _کرج

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

افتتاحیه گلشهر

اولین ورود پیتزا سیب 360 به شهر کرج در تاریخ 1395/02/25 بود. که بعدها با نیاز به گسترش شعبه به مکان کنونی در بلوار ماهان جهانشهر منتقل یافت. اینبار دومین حضور مجموعه در تاریخ  1397/07/17 در عظیمیه کرج بود. و بالاخره در تاریخ  1397/12/12 میان جمع  میهمانان عزیز و اهالی محترم محله گلشهر، سومین شعبه شهر کرج نیز افتتاح گردید. همکاران ما از روزها قبل در تکاپوی برگزاری این جشن بوده اند. از اینکه با حضور گرمتان ما را یاری کردید سپاسگذاریم .

 

کرج از دیرباز تا کنون

آثار تاریخی بازمانده از زمان هخامنشیان ، اشکانیان و ساسانیان نشان دهنده فرهنگ و تمدن قدیمی  در کوهپایه های جنوبی رشته کوه های البزر است . این شهر برای قرار گرفتن در تقسیمات استانی و کشوری دستخوش تغییر و تحولاتی بسیاری گردیده است. چنانکه مدتی جزء مازندران و زمانی بخشی از ری بوده‌است و گاهی از روستاها طالقان یا شهرستانک محسوب می‌شده‌ است. در سال ۱۳۸۹ خورشیدی پس از تصویب مجلس شورای اسلامی، شهر کرج به همراه ۳ شهرستان دیگر در قالب استان البرز جای گرفت.

 

مجموعه پیتزا سیب در کلان شهر کرج

قدمت شهر نشان دهنده مطلوب بودن موقعیت جغرافیایی و  آب و هوا است . نزدیک بودن کرج به پایتخت، همچنین وجود مراکز و شهرک های صنعتی در گسترش و افزایش جمعیت سهم بسزایی داشته است. جمعیت پویا و جوان شهر نیازهای جدیدی را بهمراه داشته ، از این رو  رستوران ها و مراکز تفریحی رو به افزایش و گسترش میباشد. حضور پر رنگ مجموعه پیتزا سیب 360 در شهر کرج نشان دهنده علاقه شهروندان به این مجموعه و علاقه مجموعه به این شهر زیبا و جوان میباشد.

 

لحظات ماندگار ثبت شده از نگاه دوربین

 

1397/12/14
بازگشت به لیست اخبار
لطفا در صورت تمایل به ثبت نظر ابتدا وارد خود شوید.