ورود ثبت نام

افتتاحیه شعبه یزد

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

افتتاحیه شعبه یزد
با برگزاری جشن افتتاحیه در تاریخ چهارشنبه 10/11/97  در میان جمعی از  مهمانان و مردم عزیز شهر یزد ، پیتزا سیب 360 بصورت رسمی فعالیت خود را در سایر استان ها آغاز کرد.


گذری بر پیشینه شهر
يزد واژه اي باستاني است كه ريشه در "يشت" (Yast) يا "يزت" (Yazt) و "يسن" (Yasn) به معناي ستايش، نيايش، پرستش، ايزد و ... دارد.
شهر زیبا و باستانی با جمعیت حدود  1،138،533 جز کلان شهر های ایران محسوب میگردد که در میان رشته‌های شیرکوه و  خرانق در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته ‌است. شهر یزد به دلیل معماری تاریخی ارزشمند و بافت سنتی دست نخورده‌اش در ۱۸ تیرماه سال ۱۳۹۶ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. بافت سنتی و آثار باستانی و بناهای تاریخی  متعدد موجب گردیده که  شهر سالیانه پذیرای تعداد بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی باشد.
مردم یزد به زبان پارسی رایج با لهجه یزدی سخن می‌گویند و بسیاری از واژه‌ها و ترکیبات زیبای پارسی را در گویش خود حفظ کرده‌اند.


شعبه پیتزا سیب 360 شهر یزد
پس از مشخص شدن موقعیت مناسب شعبه عملیات بازسازی و دکوراسیون از آذر ماه شروع گردید. همزمان آموزش و استاندارد سازی  آغاز و  از ابتدای بهمن ماه همکاران ما خدمت رسانی  به مردم عزیز شهر یزد را شروع کردند. مانند همیشه تیم برگزاری افتتاحیه در صدد تدارک برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم شدند. همانگونه که انتظار می رفت مراسم افتتاحیه در میان استقبال گرم مردم یزد و در کنار مهمانان عزیز شب بیادماندی  ای را رقم زد.

 

 

 

همکاران عزیز ما  در آشپزخانه و در  پشت صحنه قبل از برگزاری مراسم افتتاحیه

 

 

معرفی محصولات  و ارائه سمپل در شب افتتاحیه

 

 

 

 

 

بردین ربان افتتاحیه شعبه توسط آقایان عظیمی ، سالاری و فلاطونیان رئیس دیوان محاسبات یزد

1397/11/28
بازگشت به لیست اخبار
لطفا در صورت تمایل به ثبت نظر ابتدا وارد خود شوید.