ورود ثبت نام

پیتزا سیب 360 تعاون

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

با شنیدن اسم محله تعاون و شهر زیبا یاد سالهای قدیم می افتیم. شهر زیبا را همه با اسم بلوار تعاون، سازمان آب و باغ های فراوان توت می شناختند. از حدود ١٧-١٨ سال پیش وقتی ساخت و ساز جان تازه یافته و تب نوسازی تهران را در بر گرفته بود، جمعیت این منطقه نیز به سرعت افزایش یافت . در خیابان های کیهان ، نیلوفر ، سرو و لاله ساختمان های بلند و باشکوه بسیاری چشم نوازی میکنند.  از دیگر خیابان های معروف این منطقه می توان به عدالت و شربیانی اشاره کرد. باوجود افزایش جمعیت سریع این منطقه در سال های اخیر، به دلیل نزدیک بودن به شمال تهران و ارتفاعات شهران و کن همچنان آب و هوای مطبوعی دارد. تا چند سال پیش جای خالی یک فست فود کوچک مدرن و متفاوت برای سرویس دهی به مردم خوب این محله احساس می شد. فضایی برای ارائه غذاهای جدید و متنوع!

انتظار برای افتتاح چنین فست فودی با تولد اولین شعبه پیتزا سیب ٣٦٠ در تاریخ ١٠ / ٠٣ / ١٣٩١ به پایان رسید. ما با علاقه ویژه به موضوع فست فود و تخصص در امر مهندسی صنایع غذایی و همچنین هنر طراحی  پس از مدتها برنامه ریزی و مطالعه کار خود را شروع کردیم. خوشبختانه طعم غذا و نوع سرویس دهی پیتزا سیب مورد پسند مردم خوب محله قرار گرفت و با حمایت و دلگرمی راهمان را ادامه دادیم و هم اکنون با بیش از 25 شعبه در تهران و کرج همراه شما هستیم.

اما در میان همه شعبه های پیتزا سیب ٣٦٠، شعبه تعاون جایگاه ویژه ای دارد. پرسنل این شعبه از قدیمی ترین اعضای خانواده سیب هستند. همه مدیران شعبی که تا به حال راه اندازی شده اند دوره آموزشی خود و اولین روزهای آشنایی با سیب را در شعبه تعاون گذرانده اند. مشتریان شعبه تعاون هم با تمام مشتریان ما فرق می کنند. خیلی از اهالی محله با مدیران و پرسنل شعبه دوستی محکمی دارند و گاهی اگر غذا هم میل نداشته باشند فقط برای احوالپرسی به شعبه سر می زنند.

این روزها ما به لطف شما کوهی از تجربه داریم . تجربه ای به اندازه همه روزهایی که در کنارتان بوده ایم، همه سفارشاتی که برایتان ارسال کرده ایم و همه انتقادات و پیشنهاداتی که از شما شنیده ایم

هم اکنون در هفتمین سال حضورمان در این محله با بیش از ٢٨٥٧٠ اشتراک و ظرفیت پذیرایی از ٣٠ نفر در سالن و با ٢٥ همکار از ساعت ١١:٣٠ تا ٢٣:٣٠  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان محله هستیم.

 

آدرس : بلوار تعاون، خیابان شربیانی شرقی، پلاک ١٧٤     تلفن: ٤٤١٥٣٥٠٠_٤٤١٥٣٥٠١

گردآورنده : نجمه شریفی

 

اولین مکان شعبه تعاون سال 91

 

شعبه تعاون پس از جابجایی

1397/06/27
بازگشت به لیست مقالات
لطفا در صورت تمایل به ثبت نظر ابتدا وارد خود شوید.