ورود / ثبت نام

پیتزا سیب همیشه بهترین

به راحتی غذای مورد علاقه خودتونو سفارش بدید و از امکانات پیتزا سیب به نحو احسن استفاده کنید.

پیوستن به سیب

پیتزا سیب به پرسنل خود افتخار میکند
و پرسنل به کار در پیتزا سیب!

ما اینجا در دفتر مرکزی پیتزا سیب 360 در فضایی امن، شاد و پویا در قالب تیم های حرفه ای، پرتلاش و خلاق برای رسیدن به اهداف و آرزوهای بزرگمان پروژه های کوچک و بزرگ را به اجرا در می آوریم.
هر روز ایده ای نو برای اهدای ساعتی فراغت و آرامش به هموطنان شکل می گیرد و گروهی پرتلاش و با انگیزه اجرایی شدن آن را پیگیری می کنند.
پیتزا سیب قلمرو بی مرزی برای ایده پردازی، تجربه و کسب مهارت در مقابل اعضای تیم خود قرار می دهد و اعضای تیم نیز با انرژی و امید هرچه تمام تر این قلمرو را در می نوردند.
ایجاد چهارچوب حرفه ای برای پیشبرد اهداف یک برند بزرگ و حفظ آن با آموزش و ارتقاء پی در پی پرسنل یکی از مهمترین عوامل موفقیت پیتزا سیب بوده است.
اگر خلاق و پرتلاش هستید، اگر حرفه ای هستید و با تجربه، اگر به دنبال آینده ای روشن هستید، اگر تشنه کسب تجارب جدید و شگفت آورید، اگر استعداد خاصی دارید که تابه حال نادیده گرفته شده، اگر به دنبال ارتقای سطح توانمندی ها و مهارت های خود در محیطی حرفه ای و رو به رشد هستید، اگر به دنبال پیدا کردن مسیری با فرصت های متنوع برای پیشرفت و ارتقاء موقعیت شغلی خود هستید، همین حالا رزومه خود را ارسال کنید. پیتزا سیب از شما استقبال می کند!

اگر به دنبال آینده ای روشن هستید
همین حالا رزومه خود را برای ما ارسال کنید .

زمینه های همکاری در شعب پیتزا سیب

مدیر شعبه، صندوقدار، پیتزازن و سالن کار و ساندویچ زن و پیک موتوری

ویژگی های خانواده پیتزا سیب

خلاقیت، پشتکار، اعتماد به نفس، تخصص و مسئولیت پذیری، علاقه به پیشرفت، توانایی کار گروهی، فروتنی فردی و جسارت حرفه ای، نظم و انگیزه و انرژی بالا

زمینه های همکاری در دفتر مرکزی

HR (Human Resource)
CR (Customer Relationship)
SR (Supplier Relationship)
FQA (Food Quality Assurance)
IT (Information Technology)
Operation